Lago di Garda ubytování

15.3.2010

Pestrá nabídka ubytování na Lago di Garda

Jezero Lago di Garda je jedním z nejkrásnějších míst na světě. Ubytování na Lago di Garda vyhledávají lidé, kteří touží strávit tak trochu jinou dovolenou. Toto nádherné severoitalské jezero zasazené přímo do klínu nádherných hor umožňuje strávení dovolené jak u vody, tak na horách. Lze zde libovolně kombinovat aktivity spojené s cyklistikou, turistikou a vodními sporty jako je například windsurfing či vodní lyže. Na své si zde dozajista přijdou i milovníci paraglidingu. Na blízkých vrcholcích můžete spatřit bílé sněhové čepice. Blízkosti hor tak můžete využít na zdolávání lezeckých pasáží ve skalnatých stěnách, nebo pokořit některou z četných ferrat (zajištěných cest). Nejbližší vysoká hora je Monte Baldo. V létě zde panuje příjemné teplé počasí bez nesnesitelných veder. Četnými náboženskými symboly jsou zde malé románské kostely, dokládající vyznání venkovského obyvatelstva v těchto dávných časech.
Voda v jezeře je průzračně čistá a velice teplá, pláže jsou potom štěrkovo-oblázkové. V jižní částli Gardského jezera se nachází populární zábavní park Gardaland.Uby­tování na Lago di Garda je v zařízeních, která jsou ohodnocena klasicky od jedné do pěti hvězdiček. Hvězdičky mají za účel sdělovat zákazníkovi spíše kvalitu služeb než atmosféru. Jednotlivé kraje mohou mít odlišná kritéria hodnocení. Někdy může být hotel záměrně zařazen do nižší kategorie než kam by ve skutečnosti spadal a to například kvůli tomu, se se chce vyhnout stoupajícím daním.

Lago di Garda – ubytování v apartmánech

Pokud hledáte levné ubytování v apartmánech bez jídla s možností vlastního vaření, sociálním zařízením se sprchou a terasou orientovanou k jezeru, můžete využít residence Gardablu. K dispozici jsou čtyřlůžkové apartmány typu mono4 s nadstandardním vybavením, kde je cena stanovena za byt, nikoliv na osobu. Je zde panoramatická rozloha ve svahu, rozlehlá zahrada a absolutní klid. K dispozici jsou však výhradně týdenní pobyty.

Ubytování v hotelu

Hotel La Quiete

Poměrně levnou možnost ubytování na Lago di Garda nabízí hotel La Quiete, kde jsou k dispozici pokoje 2/3/4 s možností ubytování ve dvoulůžkovém pokoji s možností až 2 přistýlek. Jezero je vzdáleno pouhých 50 m a centrum města necelý kilometr. Stravování – polopenze.

Hotel Azzurro

Pokud hledáte ubytování s polopenzí na břehu jezera Lago di Garda v centru městečka Limone na poklidném místě, daleko od rušné ulice. Pro tyto účely můžete využít služeb tříhvězdičkového hotelu Azzurro s privátním vstupem do jezera a soukromou pláží. V tomto hotelu můžete využít terasu s výhledem na jezero a živou hudbou. Dítě do 6 let je v doprovodu 2 dospělých osob na přistýlce zdarma. Stravování – polopenze.

Hotel Sole

Ještě levnější je tříhvězdičkový hotel Sole, který se nachází v blízkosti města Malcesine. Od hotelu k jezeru vede privátní cesta. Tento hotel byl rekonstruován v roce 2006 a je vybaven taktéž terasou s výhledem na jezero a je zde mimo jiné možnost využít saunu za příplatek. dítě do 14 let v doprovodu 2 dospělých na přistýlce zdarma. Stravování – ALL INCLUSIVE. Příplatek za výhled na jezero.

Hotel Malcesine

Moc pěkný hotel, který leží hned u jezera Lago di Garda přímo v centru městečka Malcesine. Vybavení pokoje: 2– lůžkové pokoje bez možností přistýlek, vlastní sociální zařízení, sprchový kout, telefon, fén, trezor. Některé pokoje jsou s balkónem nebo s terasou. Stravování – POLOPENZE.

V naší nabídce je dalších cca 20 ubytovacích kapacit na Lago di Garda, sdělte nám Vaše požadavky a my Vám předložíme nabídku na ubytování v tomto nádherném koutu země podle Vašich představ. Ubytování na Lago di Garda

Hotelové sítě v Itálii

V Itálii existuje mnoho místních síťových hotelu vyšší cenové kategorie, ale objevíte zde i pobočky velkých mezinárodních řetězců. Hotely sítě Ciga, která je dnes součástí Sheraton Corp. se nesou ve znamení přepychu přelomu 19. a 20. století. Jolly mají blíže k mezinárodním luxusním sítím a Notturno Italiano nabízí cenově přijatelnější ubytování.

Další odkazy na jezero Lago di Garda

Tipy na další ubytování v Itálii

Poznávancí zájezdy Francie Poznávancí zájezdy Itálie Poznávací zájezd Paříž Poznávací zájezdy